Свіже повітря в будинку за допомогою припливного клапана VILPE WIVE

Зовнішній вигляд клапана відповідно до дизайну приміщення.
Фільтрування повітря
Фільтр припливного клапана затримує найменші забруднення повітря (наприклад, пилок, пил тощо). Процедура заміни фільтра займає менше ніж 1 хвилину.
Зниження шуму
Немає шуму, як при звичайному провітрюванні через відчинені вікна. У комплект входить шумопоглинальна шайба, що значно знижує рівень шуму.
Приплив повітря
Вбудований термостат реагує на коливання температури зовнішнього повітря та автоматично змінює приплив свіжого повітря до приміщення.


Елемент дизайну
Припливний клапан є елементом дизайну. Якщо біла кришка клапана не вписується в дизайн кімнати, її можна пофарбувати або обклеїти шпалерами.
Будь-яка вентиляційна система потребує притоку свіжого повітря. Один із найпростіших способів для організації припливу повітря – встановлення стінового припливного клапана. Припливні клапани встановлюють у житлових приміщеннях: спальні, вітальні та кабінет. Витяжні вентилі встановлюють у стелі приміщень із забрудненим повітрям (кухня, вбиральні, санвузли, ванні). При правильно організованому повітрообміні повітря з житлових приміщень перетікає в приміщення з забрудненим і вологим повітрям і звідти по системі повітроводів виводиться назовні примусово (за допомогою механічного витяжного пристрою, наприклад вентилятор VILPE або вентиляційна установка Healthbox).
Припливний клапан WIVE від VILPE допоможе організувати надходження повітря без протягу, шуму та пилу. Вбудований термостат реагує на коливання температури зовнішнього повітря та автоматично змінює обсяг припливу. Кришка клапана спрямовує струмінь повітряного потоку строго вгору, де припливне повітря встигає перемішатися з теплим повітрям, не створюючи відчуття протягу.
При бажанні кришку клапана можна пофарбувати в колір, що підходить до інтер'єру, або наклеїти шпалери на її поверхню.
Монтаж припливного клапана WIVE
Монтаж припливного клапана VILPE WIVE дуже простий.

Для встановлення слідуйте покроковим інструкціям. Вам буде потрібно дриль та електричний лобзик. Якщо потрібно просвердлити отвір у стіні, вам також знадобиться кільцева пилка, а для стіни з бетону радимо замовити алмазне буріння у спеціалістів.

Клапан слід розміщувати у відповідному місці з дотриманням правил та технологій під час буріння отвору. При виборі розташування отвору під припливний клапан слід враховувати структуру стін і розташування електричної проводки.
Відео: Встановлює припливний клапан.
Припливний клапан VILPE WIVE.
Поклейка шпалер
Якщо біла кришка клапана не підходить до дизайну кімнати, можна наклеїти на неї шпалери.

Якщо шпалери мають великі та/або симетричні візерунки, вам потрібно підібрати шматок шпалер так, щоб він відповідав шпалерам на стіні. Якщо малюнок шпалер досить дрібний, цього не потрібно.

Клей повинен підходити для твердих пластмас. Такий клей можна придбати у господарських магазинах. Шпалерний клей або клей для дерева не підійдуть.

Переконайтеся, що шпалери приклеєні до країв та кутів кришки клапана. При необхідності підклейте шпалери в потрібних місцях.
Відео: Поклейка шпалер.
Припливний клапан VILPE WIVE.
Фарбування
Припливний клапан є елементом дизайну у приміщенні. Якщо біла кришка клапана не вписується в дизайн кімнати, можна пофарбувати її.

Ми рекомендуємо пофарбувати видимі частини клапана, такі як кришка і корпус. Не фарбуйте сірий захисний елемент від конденсату на внутрішній стороні кришки.

Нанесіть ґрунтовку пензлем на ті частини, які хочете пофарбувати, і дайте висохнути. Ґрунтовка має підходити для фарбування пластику. Дочекайтеся, коли ґрунтовка висохне, а потім нанесіть основну фарбу, придатну для пластику. Після фарбування залиште клапан на кілька годин.
Відео: Фарбування кришки клапана.
Припливний клапан VILPE WIVE.
Заміна фільтра у припливному клапані WIVE
Замінити фільтр дуже просто, для цього не потрібно жодних спеціальних інструментів.

Процедура заміни фільтра займає менше ніж 1 хвилину.

Забруднений фільтр втрачає свою продуктивність та впливає на роботу всієї системи. Через нього не надходить достатнього обсягу повітря, тому необхідно регулярно міняти. Ми рекомендуємо проводити заміну фільтра 1 раз на 6 місяців.

Мити та прати фільтр не можна! Це призведе до втрати його властивостей, що фільтрують.
Відео: Заміна фільтра.
Припливний клапан VILPE WIVE.

Переваги при виборі припливного клапана VILPE WIVE

Можливість самостійного встановлення.
Можливість установки після оздоблення та ремонту.
Гарантія 10 років.
Швидка заміна фільтра.
Відсутність протягів під час використання. Струмінь припливного повітря спрямована строго вгору.
Підвищена надійність через відсутність механічних елементів.


Примітка: Клапан WIVE на фото з шпалерами Boråstapeterin Nocturne 6331 та фарбою Tikkurila V490.
Залишились питання?
Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або придбання.
КОНТАКТИ
ТОВ "ВІЛПЕ Україна"
04073, м. Київ, вул. Сирецка, 31 офіс 25

Тех. консультації:
по продукції VILPE® для скатних покрівель
тел. +38 067 440 0150
тел. +38 067 440 2970
тел. +38 067 440 2968

з рішень для плоских та пологих покрівель
тел. +38 050 155 2626

info.vilpe@gmail.com
www.вілпе.укр
www.vilpe.com