WAVES - розумний канальний вентилятор

Спеціально розроблений для будинків, не обладнаних повноцінною системою вентиляції, його невеликий розмір та універсальність дозволять мешканцям скористатися всіма перевагами адаптивної вентиляції без витрат на капітальний ремонт.
У світі, де прагнення до здорового способу життя набуває все більшої популярності, люди забувають, що здоровий клімат в приміщенні також важливий.

Всупереч поширеній думці якість повітря в приміщенні в середньому в 8 разів гірше, ніж зовні. Приготування їжі, прийняття душу, прибирання, потовиділення та навіть дихання забруднюють повітря. У гонитві за зниженням енерговитрат, будівлі стають все більш герметичними, свіжий повітря не потрапляє всередину, а забруднюючі речовини переміщуються по приміщеннях, сприяючи погіршення клімату і самопочуття людей.

На жаль, люди не можуть виявити зміни в якості повітря. Тому важливо, щоб рівень вентиляції регулювався автоматично відповідно до реальних потреб. Це досягається за допомогою інтелектуальних датчиків, контролюючих якість повітря в будь-який момент часу. Якщо повітря в приміщенні хорошої якості, то рівень вентиляції в цій кімнаті знижується. Таке автоматичне регулювання дозволяє значно зменшити споживання енергії.

Качество воздуха, содержание СО2
ppm: частиц на миллион

Розумний вентилятор WAVES

ідеальний варіант для організації вентиляції після завершення оздоблювальних робіт
Гарантована якість повітря
Канальний вентилятор WAVES за допомогою вбудованих датчиків (СO2, RH, VOC) контролює якість повітря 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Простота інсталяції
Підходить для настінного і стельового монтажу, для каналів 100 мм або 125 мм.
Вентиляція за потребою
Вентиляція стає більш інтенсивною, якщо датчики (СO2, RH, VOC) вловлюють перевищення заданих параметрів.
Енергоефективне рішення
Вентиляція за потреби допомагає уникнути непотрібного споживання енергії. Макс. потужність 4,5 Вт, повітряний потік 75 м3 / год (при 80 Па)
Тиха работа
Завдяки особливостям конструкції WAVES потужний і дуже тихий.
Автоматичне калібрування
Автоматичне калібрування заснована на вимірі тиску, щоб забезпечити необхідні значення витрати повітря.
Навіщо контролювати CO2?
Вуглекислий газ CO2 нешкідливий в невеликих концентраціях. Але при перевищенні безпечного порогу він буде негативно впливати на ваше здоров'я. Так як CO2 виділяється людиною при диханні, то саме цей параметр є дуже важливим індикатором якості повітря.
Навіщо контролювати вологість?
Навіщо контролювати ЛОС?
ЛОС (летючі органічні сполуки) - це хімічні речовини, які легко випаровуються при кімнатній температурі і продовжують це робити протягом тривалого часу. ЛОС включають рідини, такі як фарба, рідина для зняття лаку, паливо, засоби для чищення та т. Д., А також тверді матеріали, такі як нові вінілові підлоги або ковролін. Короткочасний вплив може викликати запаморочення, сонливість, головний біль, нудоту.
Приготування їжі, прийняття душу, прасування, прибирання і т. Д. Підвищують рівень вологості, що може бути причиною появи грибка і цвілі. Рівень вологості також є важливим показником якості повітря в приміщенні, і його необхідно контролювати.

Розміщення WAVES в вашому будинку

WAVES були сконструйовані для установки у ванній кімнаті, туалеті, кухні і т. д. При установці пристрою відстань від стіни та стелі повинна бути не менше 5 см, для того, щоб можна було зняти передню кришку при необхідності.

При установці електроприладу у ванній кімнаті пам'ятайте, що існує ризик потрапляння води і контакт з електрикою. Ванна кімната на схемі розділена на три зони (від 0 до 3). WAVES можна монтувати в зонах 2 і 3.

Крім того, переконайтеся, що відстань між WAVES і підлогою складає не менше 2,25 м. Наприклад, якщо ви плануєте встановити WAVES на стелі над ванною, майте на увазі, що це можливо тільки в тому випадку, якщо відстань між дном ванни і стелею становить не менше 2,25 м (див. рисунок нижче).

Технічні характеристики
Характеристики вентилятора
Установка та настройка пристрою
Наочне відображення якості повітря
За допомогою безкоштовного додатку можна задавати та контролювати параметри якості повітря в приміщенні.

Оновлення ПО відбуватиметься в автоматичному режимі при підключенні до мережі Інтернет.

Процес калібрування можливо здійснити через мобільний додаток, але також доступна ручна калібрування, докладно описана в інструкції.
Важливо!
Система вентиляції складається з 3 основних елементів, і відсутність одного з них призведе до некоректної роботи всієї вентиляційної системи.
Приплив
Приплив свіжого повітря організовують за допомогою віконних або стінових клапанів. Клапани встановлюють в житлові приміщення (спальні, дитячі, вітальню і т.д.)
Перетікання
Для коректної роботи системи вентиляції переміщення повітряного потоку здійснюється за допомогою дверної решітки або щілини під міжкімнатними дверима.
Витяжка
Видалення забрудненого і відпрацьованого повітря організовують за допомогою витяжної вентиляційної установки або за допомогою одного або декількох вентиляторів WAVES.
ПРИПЛИВ
ПЕРЕТІКАННЯ
Для коректної роботи системи вентиляції переміщення повітряного потоку здійснюється за допомогою дверної решітки або щілини під міжкімнатними дверима.
Приплив свіжого повітря організовують за допомогою віконних або стінових клапанів. Клапани встановлюють в житлові приміщення (спальні, дитячі, вітальню і т.д.)
ВИТЯЖКА
Видалення забрудненого і відпрацьованого повітря організовують за допомогою витяжної вентиляційної установки або за допомогою одного або декількох вентиляторів WAVES.
ПРИТОК

Переваги WAVES

Повітряний потік до 75 м3/год
Гарантована якість повітря 24/7
Підходить для настінного і стельового монтажу
Простота установки та обслуговування приладу
Підходить для повітроводів Ø100 та Ø125 мм завдяки перехідному кільцю
Вентиляція за потреби заощаджує електроенергію та витрати на опалення
Широкий вибір варіантів монтажу завдяки класифікації IP44 та високої продуктивності
Безшумний режим для зниження швидкості потоку в певні години, наприклад, вночі
Автоматичне калібрування заснована на вимірюванні тиску, щоб забезпечити ефективну подачу необхідного обсягу повітря
Заміна природної вентиляції на примусову, якщо природна вентиляція не дає потрібного ефекту або не працює
2 моделі:
 • WAVES з датчиками RH, ЛОС
 • WAVES з датчиками CO2, RH, ЛОС
  Налаштування, оновлення та управління через мобільний додаток WAVES®
  Налаштування повітряного потоку
  Покрокові інструкції по налаштуванню з додатком
  Зв'яжіться з нами
  Для отримання технічної консультації про продукт або з питань придбання WAVES®
  КОНТАКТИ
  ТОВ "ВІЛПЕ Україна"
  04073, м. Київ, вул. Сирецка, 31 офіс 25
  +38 044 432 8448

  Тех. консультації:
  по продукції VILPE® для скатних покрівель
  тел. +38 067 440 2970
  тел. +38 067 440 2968
  тел. +38 067 440 0150

  з рішень для плоских та пологих покрівель
  тел. +38 050 155 2626

  info.vilpe@gmail.com
  www.вілпе.укр
  www.vilpe.com