Прохідні елементи VILPE®

для герметичного виведення через покрівлю труб, вентиляційних і каналізаційних виходів, вентиляторів, антенного ворота, кабелів і димоходів.
Детальніше про прохідні елементи VILPE®
Прохідні елементи - унікальний продукт, за допомогою якого вироби VILPE® монтуються практично на будь-якій покрівлі. Прохідний елемент VILPE® забезпечує герметичний прохід через покрівлю і вертикальну установку труб на схилі, підбирається за типом покрівельного покриття і діаметру виведеного на покрівлю виробу. Монтаж здійснюється швидко і просто, за принципом "зроби сам". Комплекти прохідних елементів містять все необхідне для монтажу.
Види прохідних елементів
Прохідні елементи
для монтажу вентиляційних елементів
Для герметичного виведення на покрівлю вентиляційних і каналізаційних виходів, вентиляторів, витяжки центрального пилососа і антенного ворота. Підбираються за типом покрівельного матеріалу і діаметру виведеного елемента.
Прохідні елементи для шахт і димоходів
Прохідні елементи PIIPPU для герметизації виведення на покрівлю круглих металевих теплоізольованих димових труб і димарів квадратного перетину.
Прохідні елементи для виведення кабелів і труб малих діаметрів
Прохідні елементи SOLAR забезпечує герметичний прохід через покрівлю вхідний і вихідний трубок сонячної батареї, інших кабелів і малих труб. Підбираються за типом покрівельного матеріалу.
Залишились питання?
Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або питань придбання.
КОНТАКТИ
ТОВ "ВІЛПЕ Україна"
04073, м. Київ, вул. Сирецка, 31 офіс 25

Тех. консультації:
по продукції VILPE® для скатних покрівель
тел. +38 067 440 0150
тел. +38 067 440 2970
тел. +38 067 440 2968

з рішень для плоских та пологих покрівель
тел. +38 050 155 2626

info.vilpe@gmail.com
www.вілпе.укр
www.vilpe.com